Rok 2023 to już kolejna okazja dla nas aby udekorować iluminacjami świątecznymi miasta oraz gminy województwa Podkarpackiego. Przygotowaliśmy blisko 60 dekoracji, a razem z zaprzyjaźnionymi firmami zainstalowaliśmy blisko 250 dekoracji na terenie całego województwa.
 Był to dla nas okres bardzo wzmożonej pracy. 


Rynek w Rzeszowie 2023


 Dekoracja centrum Rzeszowa to już tradycyjnie największa nasza aktywność. W tym roku oprócz 17m choinki na rynku rozbłysły również imponujące dekoracje które stworzyły niesamowity klimat. Iluminacje kontrolowane są przez sterowniki, które dzięki dynamicznym zmianom natężenia oraz koloru oświetlenia, wzmagają całość doznań. Z całą pewnością, była to jedna z najbardziej zaawansowanych iluminacji jakie do tej pory instalowaliśmy.

 Zadbaliśmy również o udekorowanie najważniejszych rzeszowskich ulic nadając im charakterystycznego dla zimowego okresu wyglądu. 

 W tym roku ale podobnie jak w latach ubiegłych, ekonomia oraz ekologia były bardzo ważne dla władz stolicy podkarpacia. Wykorzystana technologia w całości bazuje na energooszczędnych rozwiązaniach LED, a automatyka czuwa nad godzinami włączania i wyłączania iluminacji. 

Share This Article

Next Article

December 10, 2023 • 9:51PM

Topics

From Our Blog