Nasz Zespół

Jesteśmy drużyną która pracuje razem już wiele lat.

Ponad wszystko cenimy Profesjonalizm w pracy oraz życzliwą atmosferę w relacjach między sobą.

Historia

Rozpoczynaliśmy naszą przygodę w roku 1994 jako firma wytwarzająca produkty wykończeniowe domów. W tamtych czasach w Polskich domach królował Marmur oraz Granit i właśnie to było naszą codziennością. 

Dzisaj po wielu zmianach, koncentrujemy się wytarzaniu artykułów opartych o stal oraz realizujemy indywidualne projekty w przestrzeni prywatnej jak i publicznej.

Zespół

Prezesem firmy od chwili jej założenia pozostaje Zbyszek, który jest niezwykle życzliwą i otwartą osobą. Z wykształcenia inżynier mechanik jednak wieloletnie doświadczenie przy realizacji różnorakich projektów sprawia że swoim praktycznym podejściem jest w stanie rozwiązać różnorakie problemy.

Krystyna jest zarówno wice-prezesem spółki jak i osobą która dba o sprawy organizacyjne. Niewątpliwie kluczowa osoba bez której wiele rzeczy niedoczekałoby się szczęsliwego zakończenia.

Paweł najmłodsza osoba w zespole, wspomagająca działanie w obszarze IT oraz automatyki i elektroniki.

Zespół wykonawczy współtworzą pracownicy w wieloletnim stażem, spośród których Pan Józef oraz Pan Marek to niezwykle utalentowani i pozostający w wieloletniej współpracy z nami eksperci.  

Co mówią o nas klienci

Do każdej inwestycji podchodzimy z najwyższą troską i zaangażowaniem mając na celu spełnienie oczekiwań naszych Klientów.

Każdy projekt to przygoda której oddajemy sięz pełną pasją.

Ewa
Krakow, Prywatny Investor
Z firmą remontowałam swoje mieszkanie, które po kapitalnym remoncie jest poprostu świetne. Realizacja usługi przebiegła bardzo sprawnie, a Pan Zbyszek ma świetne pomysły. Dziękuję.
Michał
Wrocław, Przedsiębiorca
Aranżacja ogrodu wraz z zainstalowaniem instalacji nawodnienia. W końcu ogód wygląda dobrze przez większość roku.
Magdalena
Remont domu jednorodzinnego, naprawa fundamentów, ocieplenie i wiele innych rzeczy o których nie miałam pojęcia. Wspaniała robota :)
Ryszard
Rzeszów
Firma Cares wykonała i zamontowała bramę przesuwną z pełną automatyką. Komfort tego rozwiązania w porównaniu do poprzedniego to "niebo a ziemia".
Gminny Ośrodek
W okresie Świąt Bożego Narodzenia, zleciliśmy wykonanie iluminacji świątecznych na ulicach naszej gminy. Dekoracje bardzo dobrej jakości służyły nam do połowy Lutego całkowicie bezawaryjnie.
Andrzej
Wola Zgłobieńska
Firma Cares wykonała gruntowną renowację ogrodzenia w moim domu. Odnowienie murków oraz odrestaurowanie zabytkowych przęseł stalowych.